Aktualności

Ciekawa oferta lokali usługowych

Nasze lokale są już gotowe do obioru. Przyjdź, obejrzyj i kup lokal usługowy. W ofercie mamy już tylko 11 lokali, zarówno na parterze, z bezpośrednim wejściem od ulicy, jak również na pierwszym piętrze.

Więcej
Realizacja III etapu Osiedla Bella Vista

Zakończyliśmy kolejny intensywny tydzień prac budowlanych na III etapie Osiedla Bella Vista. Został również zakończony ogrodzony plac zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami i piaskownicą dla Etapu II Osiedla.

Więcej
"DZIENNIK BUDOWY" - Etap II

Zapraszamy do zapoznania się z fotograficznym "DZIENNIKIEM BUDOWY" Etapu II oraz rzutami mieszkań w Etapie III Osiedla Bella Vista. Przypominamy, że w ofercie pozostało już niewiele mieszkań i lokali użytkowych.

Więcej
Rozpoczynamy III Etap Osiedla Bella Vista

Informujemy, że rozpoczęliśmy realizację III Etapu budowy Osiedla Bella Vista. Zapraszamy do pobrania planów i rzutów budynków. Z pełną ofertą można zapoznać się w biurze sprzedaży.

Więcej
Inwestycja w lokal usługowy - czy warto?

Oczywiście, że tak! Inwestycja w nieruchomość nadal wydaje się najbezpieczniejszą formą lokaty kapitału. Czytaj więcej...

Więcej
Rozpoczęliśmy II etap Osiedla Bella Vista

Już teraz możesz stać się częścią zupełnie unikatowego miejsca na mapie Kielc. Poznaj II etap Osiedla BELLA VISTA i przekonaj się, co naprawdę oznacza piękny widok!

Więcej